Dina förtroendevalda i verksamhetskrets 9

Det här är vi som är förtroendevalda på Verksamhetskrets 9! Verksamhetskrets 9 tillhör Region Mitt och omfattar områdena Uppsala län, Västmanlands län, Örebro län och Södermanlands län.

Om du som medlem vill kontakta Elektrikerna hör i första hand av dig till vår medlemsservice Kontakten på 0771-10 14 00 eller kontakten@sef.se.

  • Joel Larsson

    Verksamhetsledare

    Joel Larsson

    Telefon: 010-434 05 88

    joel.larsson@sef.se

    Skol- och försäkringsinformation. Suppleant till förbundsstyrelsen och även CR-ledamot

  • Andras Molnar

    VU-ledamot & förbundstyrelseledmot

    Andras Molnar

    Mobiltelefon: 073-084 33 48

    andras.molnar@sef.se

    VK 9 samt Örebro län. Även ackordssammordnare, studieansvarig och CR-ledamot

  • Nina Alexandersson

    VU-ledamot & Kontaktperson för ELQvinnorna

    Nina Alexandersson

    nina.alexandersson@sef.se

    Även CR-ombud

  • Bengt Görling

    Försäkringsansvarig & regionalt skyddsombud

    Bengt Görling

    Mobiltelefon: 073-091 00 32

    bengt.gorling@sef.se

    Uppsala län     

  • Magnus Ohlén

    Valberedningen

    Magnus Ohlén

    magnus.ohlen@sef.se

    Tillsammans med ombudsmännen Isabell Öberg (sammankallande) och Otto Korhonen 

  • Thomas Skoglund

    Ackordsuppsökare & cr-ombud

    Thomas Skoglund

    Sörmland

  • Niklas Katajamäki

    Regionalt skyddsombud & CR-suppleant

    Niklas Katajamäki

    Mobiltelefon: 072-191 05 84

    niklas.katajamaki@sef.se

    Västmanland

  • Kristin Zetterlind

    Regionalt skyddsombud & CR-ombud

    Kristin Zetterlind

    kristin.zetterlind@sef.se

    Örebro

  • Rikard Hallberg

    Regionalt skyddsombud

    Rikard Hallberg

    rikard.hallberg@sef.se

    Västmanland

  • Olof Sjölén

    Regionalt skyddsombud

    Olof Sjölén

    olof.sjolen@sef.se

    Örebro

  • Andreas Svensson

    Regionalt skyddsombud

    Andreas Svensson

    andreas.svensson@sef.se

    Örebro

  • Tommy Gustafsson

    Studieansvarig

    Tommy Gustafsson

    Västmanland

  • Patrik Meijer

    Ungdomsansvarig

    Patrik Meijer
  • Daniel Mårtensson

    Ungdomsansvarig & skolinformatör

    Daniel Mårtensson

    Uppsala

  • Linus Söderkvist

    CR-ombud

    Linus Söderkvist
  • Victoria Eklund

    CR-ombud

    Victoria Eklund
  • Alexander Nordlund

    CR-suppleant

    Alexander Nordlund
Uppdaterad: