Fotograf: Anna Ledin Wirén

Dina förtroendevalda i verksamhetskrets 8

Det här är vi som är förtroendevalda på Verksamhetskrets 8! Verksamhetskrets 8 tillhör Region Syd och omfattar områdena Skåne län och Blekinge län.

Om du som medlem vill kontakta Elektrikerna hör i första hand av dig till vår medlemsservice Kontakten på 0771-10 14 00 eller kontakten@sef.se.

  • Marcus Frej

    Verksamhetsledare & Regionalt Skyddsombud

    Marcus Frej

    Mobiltelefon: 010-434 05 85

    marcus.frej@sef.se

     



  • Sven-Ingvar Pettersson

    VU-Ledamot

    Sven-Ingvar Pettersson

    sven-ingvar.pettersson@sef.se

  • Lisa Andersson

    VU-Ledamot & kontaktperson för elqvinnorna

    Lisa Andersson

    lisa.andersson@sef.se

  • Roger Persson

    Förbundsstyrelseledamot

    Roger Persson

    roger.persson@sef.se

  • Anders Nilsson

    Förbundsstyrelsesuppleant

    Anders Nilsson

    anders.nilsson@sef.se

  • Alexander Larsson

    Ungdomsansvarig

    Alexander Larsson

    alexander.larsson@sef.se

  • Hans Henriksson

    Regionalt Skyddsombud

    Hans Henriksson
  • Johnny Östberg

    Regionalt Skyddsombud

    Johnny Östberg
  • Calle Nyström

    Regionalt Skyddsombud

    Calle Nyström
  • Anders Kristiansson

    Försäkringsinformatör

    Anders Kristiansson
  • Per-Magnus Faleke

    Regionalt Skyddsombud

    Per-Magnus Faleke
  • Paul Johnsson

    Regionalt Skyddsombud

    Paul Johnsson
  • Magnus Åkerlund

    Regionalt Skyddsombud

    Magnus Åkerlund
  • Daniel Svensson

    Regionalt skyddsombud

    Daniel Svensson
Uppdaterad: