Dina förtroendevalda i verksamhetskrets 10

Det här är vi som är förtroendevalda på Verksamhetskrets 10! Verksamhetskrets 10 tillhör Region Väst och omfattar områdena Bohuslän, Skaraborgs län, södra Älvsborg och Hallands län.

Om du som medlem vill kontakta Elektrikerna hör i första hand av dig till vår medlemsservice Kontakten på 0771-10 14 00 eller kontakten@sef.se.

  • Daniel Lundblad

    Verksamhetsledare & regionalt skyddsombud

    Daniel Lundblad

    Telefon: 010-434 05 31
    Mobiltelefon: 076-633 87 45

    daniel.lundblad@sef.se

    Ansvarar för arbetsmiljö, försäkringar och yrkesutbildning. Förbundstyrelseledamot för verksamhetskrets 2 och 10

  • Mats Andréasson

    VU-ledamot & ackordsansvarig

    Mats Andréasson

    Mobiltelefon: 070-641 01 97

    mats.andreasson@sef.se

    Även CR-ledamot (Mandatperiod: 2021-2023)

  • Daniel Johansson

    VU-LEDAMOT

    Daniel Johansson

    Mobiltelefon: 070-656 27 80

    daniel.johansson@sef.se

    Facklig-politiskt- och studieansvarig. Även CR-ledamot (Mandatperiod: 2021-2023)

  • Jesper Ekström

    Ungdomsansvarig & skolinformatör

    Jesper Ekström

    jesper.ekstrom@sef.se

    Övergripande ansvar för ungdomsverksamhet. Även CR-suppleant (Mandatperiod: 2022)

  • Lars-Uno Kroon

    Ackordscirkelledare & Sammankallande Valberednigen

    Lars-Uno Kroon

    Mobiltelefon: 070-843 26 01

    kroon.lars@telia.com

    Även CR-ledamot (Mandatperiod: 2022-2024)

  • Cia Holm

    Regionalt Skyddsombud & kontaktperson för ELQvinnorna

    Cia Holm

    Mobiltelefon: 072-220 91 08

    cia.holm@sef.se

    Region Bohuslän. Även CR-ledamot (Mandatperiod: 2022-2024)

  • Magnus Jeppesen

    REGIONALT SKYDDSOMBUD

    Magnus Jeppesen

    magnus.jeppesen@sef.se

    Region Halland

  • Johan Johnsson

    Regionalt Skyddsombud

    Johan Johnsson

    johan.johnsson@sef.se

    Göteborg

  • Adam Lindby

    Skolinformatör

    Adam Lindby
  • Michael Strand

    REGIONALT SKYDDSOMBUD

    Michael Strand

    Telefon: 073-625 37 70

    michael.strand@sef.se

    Region Skaraborg

  • Sharmarke Ahmed

    Valberedningen

    Sharmarke Ahmed

    Bravida Trollhättan, Bohuslän. Även CR-suppleant (Mandatperiod: 2022)

  • Dejan Cukon

    FÖRSÄKRINGSINFÖRMATÖR

    Dejan Cukon

    Region Halland

  • Roger Ivarsson

    VALBEREDNINGEN

    Roger Ivarsson

    Assemblin Falkenberg, Halland

  • Tobias Selin

    VALBEREDNING suppleant

    Tobias Selin
Uppdaterad: